Μαθητικός Διαγωνισμός Φωτογραφίας 2018

Tην Δευτέρα 11 Ιουνίου, στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου Βέροιας, πραγματοποιήθηκε η τελετή βράβευσης του Μαθητικού Διαγωνισμού Φωτογραφίας με τίτλο «Όψεις του τόπου μου: χθες, σήμερα, αύριο....» Στον μαθητικό διαγωνισμό που διοργάνωσε η Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Ημαθίας (Σχολικές Δραστηριότητες) και η Περιβαλλοντική Ομάδα «Κτίρια και άνθρωποι στους μαχαλάδες της Βέροιας» του Εσπερινού Γυμνασίου Βέροιας, σε συνεργασία με την Αντιδημαρχία Τουρισμού, την Σχολική Επιτροπή του Δήμου Βέροιας και τη Φωτογραφική Ομάδα Βέροιας «Αντίθεσις», συμμετείχαν 77 φωτογραφίες μαθητών της Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Ημαθίας.

Ο Διευθυντής και οι καθηγητές του Γυμνασίου Βεργίνας συγχαίρουν την μαθήτρια Κοτζαερίδου Δήμητρα , της Β΄τάξης, που επέσπασε το 2ο βραβείο